fbpx

O nás

Adam Kauer

Adam Kauer

REALITNÍ A STAVEBNÍ ČINNOST

Moje činnost není práce – je to život.

Rozhodnutí pracovat v oblasti nemovitostí vnímám jako závazek vůči sobě a hlavně vůči svým klientům. S radostí vám pomůžu s jakoukoliv rekonstrukcí nebo s výběrem nemovitosti pro bydlení, podnikání nebo na investici. Ušetřím váš čas, který budete moci věnovat rodině, podnikaní nebo jiné důležitější či zajímavější činnosti.

Mojí hlavní prioritou je spokojenost a důvěra klienta včetně poskytnutí kvalitních služeb v oblastí nemovitostí ve „Zlatém standardu“.

Podpis

JSME SPECIALISTÉ NA KOMPLEXNÍ SLUŽBY TÝKAJÍCÍ SE VŠEHO KOLEM NEMOVITOSTÍ, JAKO JE KOUPĚ, PRODEJ A PRONÁJEM VČETNĚ REKONSTRUKCE BYTŮ A RODINNÝCH DOMŮ V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI.

TÝM NEMOVITOSTI KAUER

Mgr. Alžběta Večerková, MBA

REALITNÍ Poradce
Každý klient je pro mě jedinečný a za každou nemovitostí vidím lidský příběh. Realitám se věnuji od roku 2018 a celý svůj profesní život jsem zasvětila obchodu a vedení obchodních týmů. To, co nás odlišuje od ostatních, je přístup ke klientům. Do práce dáváme nejen naše ruce a hlavy, ale hlavně srdce, protože spokojený klient je naší největší motivací.

Simona Vernerová

Pracuji s 3D skenem, jehož pomocí vytvářím virtuální dvojče Vaší nemovitosti. Věřím, že každý prostor má svoji duši a virtuální prohlídka i homestaging ji Vašim klientům představí v tom nejlepším světle a zajistí úspěšnou prezentaci.

hypotecni-specialista-ales-bogocz

Ing. Aleš Bogocz

HYPOTEČNÍ SPECIALISTA
Zabývá se výhradně zprostředkováním hypotečních úvěrů, úvěrů ze stavebního spoření, včetně projektového financování v oblasti bydlení.

Mgr. Petr Štross

ADVOKÁT
Odborník na problematiku realitního práva je garantem kvalitního zpracování všech potřebných dokumentů a smluv při prodeji nebo pronájmu nemovitosti.

Martin Rosenkranc

FOTOGRAF

Zkušený profesionál vám vytvoří kvalitní fotodokumentaci potřebnou pro vytvoření atraktivní nabídky nemovitosti určené k prodeji či pronájmu.

Ing. Zuzana Plesníková

MARKETING, GRAFICKÝ DESIGN a cílená komunikace na sociálních síctích

Více než 5 let se pohybuji v oblasti marketingu a grafického designu. Nyní se kromě grafiky věnuji také focení. Mojí pracovní náplní je vytváření kreativních řešení pro offline i online marketingovou komunikaci.

Adam Zátopek

Webový vývojář a SEO konzultant

Vytvářím komplexní řešení webových prezentací od A do Z.
Věřím, že každý projekt může být úspěšný. Klíčem k jeho úspěchu je individuální přístup, smysl pro detail a dokonalé zpracování. Mým cílem je s klienty navázat dlouhodobý partnerský vztah a budovat tak spolupráci při řešení jejich problémů.

OKdron s.r.o.

Video z dronu, realitní video a grafika

Natáčení nás baví, je to náš život. Portfolio našeho týmu tvoří zejména firemní a realitní videa. V našem týmu najdete tři piloty dronu, dva kameramany, fotografy, jednoho grafika a odborníka na střih, jednoho režiséra, IT specialistu a specialistku na marketing a komunikaci. Velice si vážíme spolupráce s rostoucí značkou Nemovitosti Kauer, která je založena především na spolehlivosti, profesionalitě a osobním přístupu. Každá realizovaná zakázka je tak pro nás zároveň společenskou událostí.

Co pro klienty děláme

Pro klienty nejčastěji upravujeme koupelny a kuchyně.
Stavíme na technických znalostech, vědomostech načerpaných praxí a šikovnosti spolupracujících řemeslníků. 

Ke každé zakázce přistupujeme odpovědně a s pokorou.
Dobře si totiž uvědomujeme, že s výsledky naší práce budete žít i desítky let.
Z tohoto důvodů je pro nás zásadní navrhnout funkční, nadčasové a kvalitní řešení.
Hotová díla předáváme v dohodnutých termínech, což v dnešní době zákazníci opravdu oceňují.

Navštivte nás v našich nových kancelářích

Nově nás můžete navštívit na náměstí Svobody 1 ve Frýdku-Místku v našich nových kancelářích. Těšíme se na Vaši návštěvu.

NAŠÍM HESLEM JE

Lidský přístup – klient pro nás není jen číslo zakázky. Je především člověk, jehož potřebám a přáním chceme plně vyhovět.

Úspora – tvoříme jen takové návrhy, které jsou technicky dobře proveditelné a rekonstrukci zbytečně neprodražují.

KDO JSOU NAŠI ZÁKAZNÍCI?

STAČÍ JEN SE ROZHODNOUT A UDĚLAT PRVNÍ KROK K REALIZACI VAŠEHO SNU A MY PROMĚNÍME VÁŠ SEN VE SKUTEČNOST.

Hledáte vhodného partnera, který Vám pomůže s koupí, prodejem či pronájmem nemovitosti?
Hledáte partnera pro rekonstrukce Vaší nemovitosti?
Chtěli byste s námi konzultovat svůj projekt?
Rádi byste získali srozumitelnou a propracovanou cenovou nabídku?

Ozvěte se nám, nejlépe prostřednictvím kontaktního formuláře

Odpověď na zprávu dostanete do 3 pracovních dní.

Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly vašim představám. Více informací o cookies