Rekonstrukce bytového jádra krok za krokem

Podle statistických údajů strávíme během celého života v koupelně přibližně jeden a půl roku. To už je podle nás dostatečně pádný důvod pustit se co nejdříve do rekonstrukce bytového jádra a vytvořit si tak svou koupelnu snů, kde se budete cítit po všech stránkách dobře. Dobrou zprávou je, že při řádné a důkladné přípravě nejde vlastně o nic složitého. Rozhodně ale doporučujeme svěřit rekonstrukci bytového jádra profesionálům. Na co při tom nezapomenout, jak postupovat a kolik může celá rekonstrukce stát, se dozvíte v prvním článku našeho blogu.

Každé výraznější stavební úpravě v bytě by mělo předcházet řádné plánování. Platí to i v případě rekonstrukce bytového jádra, kdy se stará a zašlá koupelna může proměnit v místnost jako z katalogu o bydlení. Věděli jste ale, že si ještě před samotnou rekonstrukcí bytového jádra musíte na stavebním úřadě zažádat o vydání stavebního povolení a písemný souhlas s rekonstrukcí koupelny musíte získat také od svých sousedů? V případě, že se rozhodnete realizovat výměnu bytového jádra s námi, rádi za vás tyto i další potřebné administrativní samozřejmě zařídíme.

Na základě vašich požadavků nejdříve vypracujeme konkrétní projekt a po schválení z vaší strany se pustíme do demontáže stávajícího bytového jádra, založení nových příček a celkové realizace včetně odborných elektroinstalačních a instalačních prací.

Určitě se teď ptáte, kolik času to celé zabere a na kolik vás kompletní výměna bytového jádra vyjde. S námi to včetně plánovací fáze a přípravy projektu zabere nějakých 14 dnů s tím, že se cena za kompletní rekonstrukci začíná dle cenové hladiny zvolených zařizovacích předmětů, sanity a obkladů zhruba na částce 90 tisíc korun.

Sdílej tento článek

Share on facebook
Share on twitter

Soubory cookies nám pomáhají řídit obsah stránky a reklamy tak, aby vyhovovaly vašim představám. Více informací o cookies